Çorum Asansörlü Evden Eve Nakliyat | Çorum Asansörlü Taşımacılık

Çorum Asansörlü Evden Eve Nakliyat

Çorum Asansörlü Evden eve Nakliyat

Günümüz dünyasında teknoloji yaşam alanlarımızda birçok konuda kolaylıklar sağlamakta ve bizleri büyük angaryalardan kurtarmaktadır. Taşınma konusu da birçok kişi için oldukça zor ve angaryalarla dolu bir konudur. Ancak teknoloji bu konuda da insanlara yardımcı olmuş ve asansörlü taşımacılık sistemi sayesinde taşınma işlemleri oldukça kolaylaşmıştır. Bunun yanı sıra nakliye hizmetleri anlayışı ayrıca çorum evden eve nakliyat sitemi olarak dönüşmüş ve bu dönüşüm taşınma konusunu insanlar için büyük bir sorun olmaktan çıkarmıştır.

Asansörlü Evden Eve Taşımacılık Nedir?

Aslında nakliyat hizmetler oldukça eski dönemlerden bu yana verilen bir hizmet olsa da günümüzde bu hizmet şekil ve içerik anlamında çok büyük değişimler göstermiştir. Hatta son dönemlerde en popüler nakliyat kavramlarından birisi olan evden eve taşımacılık sistemi, klasik anlamda nakliyat hizmetlerinin oldukça farklıdır. Öyle ki artık nakliye hizmeti denilince yalnızca eşyaların bir yerden bir yere götürülmesi anlaşılmamaktadır. Çorum asansörlü evden eve nakliyat olarak müşterilerimiz için vermiş olduğumuz nakliye kapsamındaki hizmetleri sıralamak gerekirse bunlar aşağıdaki gibidir:

·         Randevu talebinizin ardından en kısa sürede adresinize gelen ekspertiz personelimiz tarafından eşyalarını kapasite olarak değerlendirilir ve hem eşyalarınız hem de sizin için en uygun taşınma planı oluşturulur.

·         Planlama dahilinde belirlenen taşınma gün ve saati geldiğinde evinize gelen ekiplerimiz öncelikle eşyalarınızın sınıflandırmasını yaparlar. Yapılan sınıflandırmaya göre gerekli malzemelerle eşyalarınızın paketlenmesi aşamasına geçilir.

·         Ekibimiz içerisinde yer alan marangoz ustamız evinizdeki sökülebilecek durumda olan tüm mobilyalarınız özenli bir şekilde sökerek parçaları paketler.

·         Mobilyalarınız marangoz tarafından paketlenirken aynı zamanda beyaz eşyalarınız özel beyaz eşya ambalajları ile kaplanarak taşıma esnasında meydana gelebilecek tüm darbe ve risklere karşı korunur

·         Tüm kırılacak eşyalarınız ve mutfak eşyalarınız yine özel ambalaj malzemeleri ile teker teker paketlenir

·         Evinizde bulunan tüm eşyaların paketleme ve kolileme işlemleri gerçekleştirildikten sonra araca yükleme aşaması gelir. Bu aşamada eşyalarınız belirli bir sıralama ile ve güvenlik önlemleri alınarak aracımıza yüklenir. Ayrıca bu aşama en az paketleme aşaması kadar önemli ve dikkatli olunması gereken bir aşamadır.

·         Eşyaların araca ve araçtan da yeni evinize nakledilmesi esnasında eğer yüksek katlı bir binadan eşya nakli gerçekleşecekse bu aşama asansörlü taşıma sistemi kurularak gerçekleştirilir.  

·         Yeni adresinize nakledilen eşyalarınız aynı özen ve itinayla yeni evinize aktarılır.

·         Daha önce marangoz ustamız tarafından sökülen mobilyalarınız yine marangoz ustamız tarafından monte edilerek sizin belirlemiş olduğunuz alanlara yerleştirilir.

·         Tüm beyaz eşyalarınız yerlerine yerleştirilerek kurulumu yapılır ve çalışır hale getirilir

Tüm bu işlemlerin ardından göreceksiniz ki, günlerdir gözünüzde büyüyen toplanma, taşınma ve yerleşme işlemleri adeta saatler içerisinde tamamlanmış. Eğer siz de böyle uzman bir kadro ve bir profesyonel teknik donanıma sahip bir firma ile güvenli bir şekilde taşınma işlemlerinizi gerçekleştirmek isterseniz Çorum asansörlü evden eve nakliyat müşteri hizmetlerini arayabilirsiniz.

Asansörlü Taşıma Nedir?

Özellikle günümüz mimari anlayışı daha çok yüksek katlı binalar şeklindedir. Gerek iş merkezleri gerekse konutlar onlarca kat yükseklikte binalardan oluşmakta ve tabii ki bu durum klasik nakliyat anlayışının bu değişime çözüm olamamasına neden olmuştur. Çağın yeniliklerini her zaman yakından takip eden firmamız Çorum asansörlü evden eve taşımacılık taşınacak katın çok yüksek katlarda olduğu durumlarda bölgede en çok tercih edilen firmaların başında gelmektedir. Özellikle yüksek katlı binalarda ya da dar apartman koridorlarının bulunduğu alanlar için evden eve nakliyat hizmeti veren firmamız asansörlü taşıma sistemi ile eşyalarınızın güvenli ve pratik bir şekilde taşınmasını sağlamaktadır.

Sigortalı ve Güvenceli Taşınma Deneyimi

Çorum asansörlü evden eve nakliyat olarak vermiş olduğumuz tüm işlemleri sigorta kapsamında sunmaktayız. Her ne kadar tüm güvenlik önlemleri büyük bir titizlikle alınsa da nakliye hizmetleri her zaman risklere karşı yürütülen hizmet alanlarının başında gelmektedir. Bu nedenle firmamız almış olduğu tüm önlemlere rağmen eşyalarınızı görebileceği herhangi bir zarar karşı taşınma öncesinde sigorta yapılmaktadır. Kısacası sigorta kapsamında yapılan taşınma işlemleriniz sonucunda eşyalarınızda oluşabilecek herhangi bir zarardan dolayı firmamız sorumludur.

 Siz de güvenli, pratik ve kaliteli bir taşınma için Çorum asansörlü evden eve nakliyat müşteri hizmetlerinden randevu alabilirsiniz.   

Diğer Hizmetler

Hizmetlerimiz Hakkında Daha Detaylı Bilgi Almak İçin, Hemen Arayın!