Çorum Evden Eve | Çorum Evden Eve Nakliyat

Çorum Evden Eve

Çorum Evden Eve Nakliyat


Çorum ilinde evden eve nakliyat hizmeti veren firmamız Çorum evden eve nakliyat, Çorum’un tüm semtleri ve ilçeleri başta olmak üzere şehir dışına da nakliyat hizmetleri vermektedir. Çorum’un en kaliteli ve en güvenilir evden eve taşıma nakliye ekibine sahip olan firmamız bölgede en çok tercih edilen firmaların başında gelmektedir. Kurulduğu günden bu yana müşteri odaklı hizmet üreterek tüm müşterilerinin güvenini kazanmayı başaran firmamız bugün de aynı ilkelere bağlı olarak çalışmaya devam etmektedir.

Çorum’un en çok tercih edilen nakliye firmalarından birisi olan Çorum evden eve nakliyat aynı zamanda uzman ve güvenilir ekibi ile de müşterilerinden her zaman olumlu geri dönüşler almaktadır. Bunun yanı sıra son teknoloji sistemleri ve güvenli taşıma için gerekli ekipmanları ile evden eve taşımacılık alanında daima daha iyi hizmet vermeyi amaçlamaktadır.

 

Kaliteli, Güvenli ve Hızlı Taşımacılık

Nakliyecilik hizmetleri belki de tarihin en eski faaliyetlerinin başında gelmektedir. Ancak ilk nakliyecilik hizmetleri ile günümüzün modern nakliyecilik hizmetleri gerçekten de kıyaslanamaz derecede farklılıklar gösterir. Klasik anlamda nakliye faaliyetleri yalnızca taşınması gereken eşyaların bir yerden müşterinin istediği başka bir yere taşınmasını kapsamaktaydı. Bu şekilde bir nakliye sürecinde müşteri tüm eşyalarının toplanmasını ve paketlenmesinden kendisi sorumludur. Nakliye firması ise yalnızca paketli olan bu eşyaların naklinden sorumludur. Ancak günümüz modern evden eve nakliyecilik anlayışı bundan çok daha fazlasıdır.

Çorum evden eve nakliyat olarak müşterilerimizin eşyalarının paketlenmesinden başlayarak nakledilmesi ve yeni adrese ulaştırılan eşyaların yeniden paketlerinden çıkartılmasına kadar tüm süreçleri kapsar. Ve ekiplerimiz tüm bu süreçlerde kaliteli, güvenli ve hızlı bir taşımacılık hizmeti sağlamaktadır.

 

Profesyonel Ekiple Güvenli Hizmet

Taşınmak birçok kişi için çoğu zaman adeta bir kabus gibidir. Bu nedenle taşınmak gündeme geldiğinde insanların ilk aklına gelen şey kırılacak eşyalar, hasar gören mobilyalar ve günlerce süren paketleme işlemleridir. Hatta amatörce yapılan paketleme işlemleri yüzünden günler hatta haftalarca süren dağınıklık ve kolilerle yaşamaya başlama halinin düşüncesi bile korkutucudur. İşte tüm bu işlerden ve kaygılardan Çorum evden eve nakliyat ile kurtulabilir ve işi profesyonellerine bırakabilirsiniz.

Her birisi alanında deneyimli ve uzman olan ekibimiz taşınma gününüz geldiğinde;

·         Eşyalarınız için gerekli tüm malzemelerle birlikte taşınacağınız adrese ulaşır

·         Tüm mobilyalarınızı ve beyaz eşyalarınızı zarar görmeyecek şekilde paketler

·         Eğer eviniz ya da yeni taşınacağınız yer çok yüksek katta ise asansörlü taşıma için gerekli işlemler yapılır

·         Ve eşyalarınızın kapasitesine uygun olan araçlarımızla güvenli bir şekilde tüm eşyalarınız yeni adresinize nakledilir.      

 

Üstelik tüm bu işlemleri sigortalı bir şekilde gerçekleştiren firmamız bu profesyonelliğiyle müşterilerinin güvenini kazanarak Çorum’un en çok tercih edilen nakliye firmalarından birisi haline gelmiştir.

 

Asansörlü Taşımacılık


Günümüzde birçok şey hızla değişirken binaların mimarileri de bu değişimden nasibini almaktadır. Özellikle kent merkezlerinde artık yüksek katlı binalar ve iş merkezleri eski binaların yerini almaktadır. Ve bu durum nakliye firmalarını da doğrudan doğruya etkilemektedir. Çünkü yüksek katlı binalara beyaz eşyaların ve mobilyaların hasarsız bir şekilde merdivenden taşınmaları oldukça güç bir durumdur. Bu nedenle teknolojinin de yardımıyla asansörlü taşımacılık hizmetleri geliştirilerek bu sorun etkili bir şekilde çözüme kavuşturulmuştur. Böylelikle yüksek binalarda ya da dar koridorlu alanlarda eşyaların güvenli bir şekilde taşınabilmesi sağlanmıştır. Çorum evden eve nakliyat olarak firmamız da asansörlü taşımacılık yardımıyla eşyalarınızı dilediğiniz kata güvenle taşınmasını sağlayabilirsiniz.   

 

Sigortalı Taşımacılık Hizmeti İle Eşyalarınız Güvende


Modern evden eve nakliye hizmetlerinin klasik nakliye hizmetleri ile aralarındaki en önemli farklardan birisi de tüm bu hizmetlerin sigortalı bir şekilde sağlanıyor olmasıdır. Çorum evden eve nakliyat olarak eşyalarınızın paketlenmesinden taşınmasına ve yeniden yerleştirilmesine kadar tüm aşamalarda yapılan işlemler firmamız tarafından sigorta kapsamına alınmaktadır. Mobilyalarınız ya da beyaz eşyalarınıza ilişkin taşınma esnasında tüm güvenlik önlemlerinin alınmış olmasına rağmen olası bir hasar durumunda tüm bu hasar firmamız tarafından karşılanmaktadır.

Siz de taşınmanız gerektiğinde eşyalarınızın hasar görmeden güvenli ve sigortalı bir şekilde taşınmasını sağlamak istiyorsanız 7 gün 24 saat veren firmamız müşteri hizmetlerini arayarak ekibimizden randevu talep edebilirsiniz. 

Diğer Hizmetler

Hizmetlerimiz Hakkında Daha Detaylı Bilgi Almak İçin, Hemen Arayın!